مزایای همکاری با سامانه تدریس خصوصی

معرفی سامانه تدریس خصوصی شهر آموخت

 

شبکه آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سال ۱۳۸۱ با هدف تسهیل و توسعه دسترسی شهروندان به خدمات آموزشی با کیفیت و ارزان، تأسیس شد و با شعار «به وُسعت شهر… به تنوع شهروندان» فعالیت خود را توسعه داد. برگزاری بیش از 1400عنوان دوره آموزشی در قالب کلاس‌های آنلاین و حضوری با بیش از 108 مرکز آموزشی فعال در شهر تهران این شبکه آموزشی را به یکی از بزرگترین، پرمخاطب ترین، متنوع ترین و معتبرترین شبکه آموزشی شهر تهران تبدیل کرده است.

موسسه آموزش شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران این افتخار را دارد که “سامانه تدریس خصوصی شهرآموخت” را به شبکه خدمت رسانی خود اضافه کند و این سایت آموزشی با شعار “من و استاد” از ابتدای سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به اینکه تمامی مربیان این سامانه فرایند احراز صلاحیت را به صورت کامل طی می‌کنند امکان تدریس در تمامی بخش های این شبکه بزرگ آموزشی را نیز خواهند داشت.

چرا همکاری با سامانه تدریس خصوصی شهرآموخت خوب است؟

– چون این سامانه بر بستر شبکه آموزش فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ، بزرگ و فراگیر است و فرصت خدمت آموزش و تدریس بیشتری را برای شما فراهم می‌کند.
– چون این سامانه فقط محدود به شبکه بزرگ آموزش فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ نیست و از تمام کشور مخاطب خواهد داشت.
– چون فقط مدرسین و اساتید دارای اعتبارنامه تدریس از سامانه سینا (شبکه آموزش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)، در این سامانه فعالیت خواهند کرد.
– چون شما در این سامانه صفحه و پیج اختصاصی و حرفه‌ای خود را خواهید داشت.
– چون شهریه دوره آموزشی توسط خود شما تعیین می‌شود.
– چون شما با سبک، استایل و ویژگی‌های حرفه‌ای خود تدریس خواهید کرد.
– چون برای تمامی مخاطبین گواهی‌نامه آموزشی صادر می‌شود.
– چون هیچ محدودیتی مکانی و زمانی در امر آموزش وجود نخواهد داشت.
– چون تیم پشتیبان سامانه، تمامی امور مربوط به برگزاری کلاس و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد و شما فقط به تدریس می‌پردازید.
– چون امکان بهره‌مندی از خدمات بیمه تامین اجتماعی نیز برای مدرسین فعال با این سامانه نیز فراهم خواهد بود.
– و …

0